אודות

היהדות – פנים רבות לה

כל אחד יכול לבחור את הדרך שלו לשקף את היהדות בחייו ועבור אחרים, כשכיום יש זרמים שונים של יהדות בארץ ובעולם, ומגוון רחב של אפשרויות. הדת באה לידי ביטוי לא רק באורח החיים שלנו, אלא גם בתרבות, ויש לא מעט סרטים, ספרים ותכנים מצוינים שמשקפים את הדת היהודית על כל גווניה.

הקמנו את האתר מתוך אהבה לעולם היהדות, כשהמטרה שלנו היא ליצור שיח מגוון על התרבות היהודית ולהציג את הזרמים השונים, התרבויות הייחודיות וכל מה שכדאי לדעת על הדת היהודית – כל זאת, מתוך מגוון ייחודי של זוויות שונות.

אילו תכנים תמצאו באתר שלנו?

באתר שלנו תוכלו למצוא שלל תכנים שעוסקים בעולם היהדות, החל ממאמרים על שלום בית, היכרות עם צדיקים, מידע על תקופות שונות בדת היהודית, חגי ישראל, מידע על השואה, קהילות יהודיות בעולם ועוד. נוסף על כל אלה, בחרנו לתת במה גם לסרטים ברוח היהדות, בייחוד כי יש לא מעט סרטים שמציגים את היהדות באופנים שונים, ומסייעים להפיץ את הידע לא רק בארץ, אלא גם בעולם. ופה נעצור לציין לטובה את פסטיבל העין היהודית, שמציג שלל סרטים בתחום, במגוון רחב של ז'אנרים (דוקומנטרי, עלילתי ועוד).

התכנים באתר נכתבים על ידי צוות כותבים שעוסקים וחוקרים את תחום היהדות, חלקם מגיעים מהאקדמיה וחלקם מתעניינים בתחום זה במשך שנים. אנחנו מקווים שהתכנים שלנו יעניינו אתכם ויעניקו לכם ערך.

צוות האתר.

יהדות