לא נותנים יד לחרמות נגד עסקים כחול לבן: הכירו את אתר דפי כתום

עסקים ישראליים יש והרבה, גם ביישובי יהודה ושומרון. אלא שמדובר באזור מיוחד, אשר עומד בפני אתגרים רבים וגם החיבור בין עסקים אלה לבין לקוחות למיניהם, הוא לעתים מאתגר. תופעה מצערת במיוחד, הן החרמות שיש מי שעושים כנגד עסקים "כחול לבן" מסוג זה. למי שלא מעוניינים לתת לכך יד ואולי ההפך – מעוניינים לתרום ולחזק את יישובי יהודה ושומרון, זמין אתר מיוחד ושימושי – אתר "דפי כתום". מהו אתר זה? מה מיוחד בו? וכיצד גם אתם תוכלו להפיק ממנו תועלת רבה? בואו נראה.

אתר עם חזון מיוחד

רכישה או הימנעות ממנה גם הן לעתים פעולות עם השלכות חברתיות משמעותיות מאוד. מה רוכשים ובעיקר ממי, הוא דבר שתלוי ברובו בצרכן. כיצד הצרכנים מקבלים החלטות כאלה? כיום, עומדות בפניהם אפשרויות רבות מתמיד, כולל כמובן המבחר העשיר של מקורות מידע שמציעה רשת האינטרנט. כך ניתן "להצביע עם העכבר" וגם עם הארנק כמובן, בעד עסקים כאלה או אחרים, ממקומות שנראה לכם לרכוש מהם. למשל עסקים ביהודה ושומרון, בכל תחום שחשוב לכם. ישנו אתר מיוחד בשם "דפי כתום" אשר הוקם בכדי לתת מענה לעסקים מקומיים ביישובי יהודה ושומרון, שחלקם מודרים ומוחרמים בגלל פעילויות נגד אזורים אלה. כך שמחד, זהו אתר רגיל שהוא מעין אינדקס עסקים (ולא רק – מייד נסביר). אך מאידך, זהו בהחלט אתר בעל ערך מוסף לאומי מיוחד, שכדאי להכיר. אגב, מאחורי האתר עומדת קבוצת מקצוענים תושבי האזורים האלה, אשר מכירים אותם היטב ומחוברים לפעילות על הקרקע ביישובים.

מבחר נותני שירותים לשירותכם

כ-3,500 עסקים שונים זמינים דרך מדריך העסקים של אתר דפי כתום. עסקים מהר חברון, מגוש עציון, יהודה, שומרון, בנימין, בקעת הירדן, מצפון ים המלח וגם עסקים של מגורשי גוש קטיף – כולם זמינים לרשותכם כאן. העסקים ניתנים לאיתור מהיר לפי התחום שבו מדובר, כולל (לפי סדר האלף בית): עסקים בתחום האומנות, האופנה, אירועים, ביטוח, בניין, בריאות, דפוס, דת, חוגים, חינוך, חקלאות, טיפוח, למשפחה, למשרד, מזון, מחשבים, מתנות, נדל״ן, ציבורי, תחבורה, תיירות, תרבות, מסחר וקטגוריית ”מקצועי" (אנשי מקצוע שונים). אין כמעט סוג עסק שלא ימצא כאן את מקומו ומצד שני – אתם תוכלו לאתר עסקים אלה בקלות ובמהירות.

 

 

מה עוד מעניין בדפי כתום?

דפי כתום הוא גם מרכז של מידע ותכנים מעניינים, מחיי התושבים ביישובים מיוחדים אלה. באזור המאמרים באתר ניתן להתעדכן במה שקורה ביישובי יש״ע, לקבל המלצות למסלולי טיול, המלצות על בתי עסק שונים, מתכונים מומלצים ועוד. ישנו גם אזור של סרטונים ("כתום TV”) אשר מביא את התכנים בפורמט הנוח של סרטונים וכן אזור לוחות (רכב, נדל"ן, יד 2, דרושים). מהיבט אחר – מי לא מעוניין לחסוך בהוצאות? באתר מיוחד זה, תמצאו גם מדור של קופונים מעסקים ביו"ש.

החברה שמאחורי האתר

החברה שמאחורי אתר דפי כתום, מציעה בעצמה שירותים שונים, בהם שירותי פרסום עסקים במדריך העסקים שבאתר, שירותי עיצוב ובניית אתר אינטרנט רספונסיבי וכן שירותי עיצוב גרפי מסוגים שונים. כלומר, כל השירותים הבסיסיים אשר דרושים לפרסום ושיווק אתר, זמינים כאן במקום אחד.

לסיכום

בשורה התחתונה, יש לנו כאן מבחר עסקים במגוון תחומים שימושיים, אשר ניתן לאתר באמצעות אתר איכותי. לכן, כדאי ומומלץ להכיר את אתר דפי כתום, לשמור את הקישור אליו ולהיעזר בו ככל שדרוש לכם. כמובן, גם עסקים יכולים לפנות לאתר ולהנות משירותיו המקצועיים.