רוצים להכין עוגה? כדאי שתכירו את סוגי השוקולד של חברת קליבו

עוגת שוקולד היא כנראה מהפיתויים הנחשקים ביותר. אפיית עוגה שיש בה את החומר המתוק והטעים הזה, העשוי זרעים קלויים של עץ הקקאו – תהפוך כל עוגה למשובחת, במיוחד אם תבחרו שוקולד איכותי.

אם אתם מחפשים שוקולד לאפייה ואתם אופים די הרבה, כדאי שתכירו את המוצרים של חברת קליבו. שוקולד קליבו הוא שוקולד איכותי עשוי מאחוזים גבוהים של קקאו ונחשב מתאים מאד לאפיית עוגות, עוגיות, מאפים מתוקים ועוד. אם אתם מחפשים שוקולד איכותי ללא גלוטן, כשר וחלבי: תוכלו לבחור מהמוצר המעולה הזה. בנוסף לכך תמצאו שוקולד של קליבו המתאים לאופים מתמידים באריזות של קילו ויותר שחוסכות זמן וכסף.

אז איזה סוגים שונים של שוקולדים מציעה חברת קליבו?

מלבד שוקולד חלב איכותי, חברת קליבו מציעה מוצרים נוספים המכילים מוצקי קקאו באחוזים גבוהים של יותר מ-35 אחוזים, מה שנחשב טוב מאד לאפייה. שוקולד מריר שמייצרת החברה, מתאים כמעט לכל סוגי העוגות ומשתלב נהדר בעוגות ומאפים. שוקולד מריר נחשב מבין המוצרים האיכותיים שיש ומתאים לאופים מתחילים או מתקדמים.

 

 

שוקולד חלב לעומת זאת, מתוק יותר מהמריר, אפשר לצפות באמצעותו מאפים והוא טעים סתם ככה לצד כוס קפה. אם אתם מוצאים את עצמכם מכינים מאפים ועוגות לרוב, כדאי שתהיה לכם כמות גדולה של שוקולד חלב של חברת קליבו המספקת אריזות חסכוניות ואיכות גבוהה.

שוקולד לבן נועד בעיקר לגיוון באפייה ויצירת גוון חדש באפייה. שוקולד לבן נחשב מתוק ובעל טעם שונה, משום שהוא מכיל גם ונלין. חשוב לדעת כי המוצק הלבן והטעים, לא באמת נחשב שוקולד משום שאין בו קקאו, אבל הוא מגיב ממש כמו שוקולד כשעובדים עמו, ויראה נפלא כשתשלבו אותו באפייה.

סוג נוסף של שוקולד שכדאי להכיר הוא 'רובי'. מדובר במוצר וורוד בעל טעם פירותי שמכיל קקאו, סוכר ואבקת חלב. מוצר זה מיוחד בשל הגוון הוורדרד שהוא מספק למאפים. רובי  ישתלב נפלא עם עוגת 'רד ולווט', או 'יער השחור' ושאר עוגות. אם תרצו תוכלו לשלב בעוגה פרלינים משובחים שאפשר לקשט באמצעותם את העוגה, או להכניס אותם לתערובת בצורה חכמה. כיום יש פרלינים עשויות פירות, אגוזים, קרמל ועוד.

איך תדעו שהמוצר שאתם קונים איכותי?

בהכנת שוקולד עושים שימוש בשלושה זנים של עצי קקאו. הקקאו הנדיר והטוב ביותר הוא 'קרילו' אשר לו פולים עם ארומה נפלאה וטעמו פחות מריר משאר הזנים. לאחר מכן תוכלו למצוא קקאו בשם 'פורסטרו', וזן נוסף בשם 'טריניטרין' – המיוצר מהכלאתם של הפורסטרו והקרילו. חברת קליבו תספק שוקולד איכותי עשוי מזנים מובחרים, לכן כדאי להזמין מוצרים של החברה באריזות חסכוניות, בעיקר אם אתם קונדיטורים, חובבים או מומחים.