מנציחים את התקופה המרגשת בחיים: הכול על צילומי היריון משפחתיים

היריון הוא בלי ספק תקופה מיוחדת וייחודית בחיים של כל אישה. צילומי היריון לוכדים את היופי ואת ההתרגשות של התקופה המרגשת הזאת, ואף מאפשרת ליצור זיכרונות מתועדים לכל החיים. בין אם מדובר בהיריון הראשון או החמישי, כל אחד מהם הוא מיוחד וראוי לתיעוד. צילומי משפחה בכלל וצילומי היריון בפרט הם הזדמנות נהדרת לאגד את בני המשפחה, וליצור ביחד זמן איכות. מה חשוב לדעת לגבי היערכות לצילומים משפחתיים? להלן הפרטים.

הכנה לצילומים – כל מה שצריך לדעת

הצעד הראשון בהכנה לצילומי היריון הוא בחירת הצלם. זוהי החלטה חשובה שכן הצלם יהיה אחראי על לכידת הרגעים שיצרו זיכרונות לכל החיים חשוב להקדיש זמן כדי לאתר צלם שמתמחה בצילומי היריון וכן כזה שיש לו המלצות וביקרות טובות. חשוב לבחון את תיק העבודות המציג את הסגנון האישי כדי לבדוק האם סגנון הצילום שלו תואם לציפיות שלכם.

בחירת מקום לצילומים

נוסף לבחירת הצלם, יש להביא בחשבון את המקום הצילומים. המקום צריך להיות מיוחד ומשמעותי ולשקף את האישיות שלכם. העדיפו לבחור במיקום שאליו אתם מתחברים בהיבט האישי כמו למשל הבית שלכם, חוף הים, פארק ירוק או בסטודיו. חשוב לבדוק אם הצלם אכן מגיע למקומות מסוימים לפי בחירה או שהוא מצלם רק בסטודיו שלו.

תלבושות לצילומים

לבסוף תכננו את התלבושות לצילומים. רצוי לבחור בסט לבוש שגורם לכם להרגיש בנוח ויפה. התלבושות צריכות להתאים גם למיקום ולעונה. כדאי להביא כמה תלבושות שונות לצילומים בשביל שהאלבום יהיה מגוון ואסתטי. אם מדובר בהיריון ראשון, אפשר להביא סט תואם רק לזוג כמו למשל ג'ינס וטי-שרט לבנה ואם מדובר כמה במשפחה עם ילדים אפשר לצרף אותם לתמונה משפחתית חמודה וקסומה. תוכלו לעיין במידע נוסף על צילום היריון וכך לקבל השראה כדי ליצור צילומים יפהפיים שילוו אתכם למשך שנים רבות.

 

 

שדרוג הצילומים באמצעות שילוב של פריטים אישיים

אחת הדרכים להפוך את צילומי היריון לבלתי נשכחים היא לשלב אלמנטים אישיים. מתמונת אולטרסאונד ועד לסוודר שסרגה סבתא – זה הזמן לכלול את הפריטים האישיים שלכם, וכך ליצור תמונות שמשקפות את האישיות שלכם כזוג וכמשפחה דרך התמונות. נוסף לכך, צירוף של בני משפחה לצילומים כמו בן או בת הזוג, הילדים אם יש או חיות המחמד, יכול להפוך את צילומי ההיריון למיוחדים עוד יותר. התכנסות של כל המשפחה יחד בסט הצילומים היא דרך נהדרת ללכוד את האהבה וההתרגשות וליצור זמן איכות וגיבוש בזמן הצילומים שלעיתים עורכים כמה שעות.

מתי הזמן הטוב ביותר לצילומי משפחה?

לעיתוי זמן הצילום יש משמעות, גם מבחינת הנוחות וגם מבחינת היכולת לתעד את השלבים האחרונים של ההיריון. הזמן הטוב ביותר לצילומי היריון הוא בדרך כלל בין 36-28 שבועות, כאשר הבטן גדולה יחסית. זהו גם זמן שבו האישה ההרה לרוב מרגישה טוב ויש לה עדיין הכוחות והאנרגייה להשתתף בצילומים. בהקשר זה, חשוב להקפיד על תקשורת פתוחה עם הצלם. רצוי לתאם ציפיות עם הצלם בהתאם לבקשות או העדפות ספציפיות, במטרה להבטיח שהתמונות יהיו לשביעות רצונכם. אם האם תרגיש בנוח היא תזרח בתמונות. מומלץ לקחת הפסקות במהלך הצילומים, לשתות מים ולאכול משהו קטן, בשביל להרגיש כמה שיותר בנוח בזמן הצילומים.

לסיכום

צילומי היריון הם דרך נפלאה ללכוד את הרגעים המיוחדים, רגע לפני שהתינוק מגיע לעולם. בעזרת הכנה לצילומים, הכוללת בחירת צלם, שילוב אלמנטים אישיים ובחירת המקום המושלם, אפשר יהיה לנצל את התקופה המרגשת הזאת ליצירת זיכרונות מרגישים ויפים.