לפני הצעד החשוב ביותר – כדאי שתתייעצו עם המומחים של חכם משכנתאות רגע לפני לקיחת המשכנתא

עומדים לקחת משכנתא? ללא ספק שלב מרגש וחשוב. אתם עומדים להיות בעלי בית משלכם. לא עוד שכירות ולא עוד מעברים כפויים. מצאתם מיקום, מצאתם נכס ועתה רק נותר למצוא אפיק מימון, ואם אתם כרוב האנשים, נראה שגם אתם תפנו לקחת משכנתא. פה יש לעצור להבין שלצד ההתרגשות הרבה, גם ישנה אחריות. לקיחת משכנתא לא רק מאפשרת להגשים חלום, אלא היא גם עתידה להשפיע על אורח החיים של הילדים שלכם, וזאת גם אם הם עדיין רק בגדר רעיון. מכאן שאם רוצים לקחת משכנתא שלא תכביד על העתיד הכלכלי, ואם לא רוצים לשלם ריביות גבוהות שלא לצורך, מוזמנים לעצור בתחנה מאוד חשובה – חברת חכם משכנתאות.

מגוון דגשים יעד אחד

יש להבין שלקיחת משכנתא משפיעה על 3 מישורים מקבילים וסופר חשובים. הבחירה משפיעה על תקופת ההחזר, על גובה ההחזר החודשי ועל סך ההלוואה שמשיגים. לא רוצים להתחייב לשלם סכומים גבוהים מדי חודש וכן רוצים להשיג את הסכום הנחוץ ובו זמנית למזער עד כמה שניתן את הפרמטר שנוגע לריבית? מוזמנים להכיר את חברת חכם משכנתאות. מדובר בחברה שבקיאה בכל מה שנוגע לתחום המשכנתאות, שפעילה בתחום כ8 שנים, שמעסיקה יועצים שאכפת להם בלב שלם מכל לקוח ושמחזיקה בקשרים מועילים עם מגוון בנקים וגופי הלוואה חוץ בנקאיים. מכאן שאם רוצים לקבל החלטה מושכלת, מוטב שתקבעו פגישה.

לא מתייאשים לפני שבודקים

לא מעט אנשים חוששים שלא יצליחו להשיג משכנתא. אם כיוון שאין להם סכום נזיל משמעותי ואם כיוון שהם "מסורבי בנק". פה ראוי לציין שחברת חכם משכנתאות אינה רק מייעצת איזה סכום מוטב לקחת, כיצד ניתן להגדיל את הסכום הקיים, האם רכישת הנכס אכן כדאית ואף איזה מסלול ריבית הכי נכון נקודתית עבורכם, אלא בין היתר היא נלחמת עבור כל אחד ואחת. באופן שכזה לא מעט אנשים שפנו לחברה ללא יותר מדי תקווה, יצאו עם המשכנתא הרצויה. כיצד? החברה מחזיקה במגוון קשרים חוץ בנקאיים, ואף מסייעת להטיב את נקודת הפתיחה. במקביל, גם אנשים שלא חוששים לקבל תשובה שלילית מגלים שייעוץ מקצועי נחוץ, וזאת כי לעיתים מספיקה עצה אחת טובה, לצד הבנה מעמיקה ויכולת לנהל משא ומתן מול גופי ההלוואה, כדי להטיב באופן משמעותי את נקודת הפתיחה.

 

 

נקודת פתיחה – בדיקות מקדימות

רבים מהאנשים לוקחים לבד משכנתא. הם עורכים בירור כללי, משווים מה עשו קולגות, חברים ובני משפחה, נעזרים בייעוץ הכללי שניתן בבנק, וממהרים להסיק שההבדלים לא כאלו משמעותיים. עם זאת, אין זה כלל נכון. עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, מסביר ללקוחות הרבים שנעזרים בשירותי החברה שאין זה נכון לעשות "העתק הדבק", ואף אין זה אחראי, וזאת כיוון שעבור כל לקוח הנוסחה להצלחה משתנה.

ליווי צמוד לכל אורך הדרך

על מנת להצליח לקחת הלוואה בתנאים כדאיים, יש לבחון מהי ההכנסה הנוכחית והעתידית. יש לבחון האם צפויות בהמשך הדרך הוצאות או הכנסות גבוהות. איזה גובה של משכנתא נכון (ולא רק ניתן) לקחת. איזה סכום הגיוני להחזיר מדי חודש וכדומה. כמו כן, הלקוחות של עוז יודעים שגם אם הם זכו לצאת לדרך בזכותו, יש סיכוי שהם עוד עשויים להיפגש בשנית, וזאת כיוון שחברת חכם משכנתאות גם מתמחה בכל מה שנוגע למחזור משכנתא. לסיכום נציין שחברת חכם משכנתאות מעניקה מענה מקיף, מקצועי ואישי. נמצאת עבורכם משלבי הגישוש הראשוניים ועד שלבי רכישת הבית והעמידה השוטפת בתנאי ההחזר, כך שניתן להיות רגועים שהאינטרסים הכלכליים שלכם נשמרים.