כל המשפחה גולשת ברשת – כל הסיבות לבחור בספק ITC

גלישה ברשת האינטרנט היא פעילות פשוטה למדי, כאשר הכול עובד כראוי. בכדי לוודא שהדברים אכן יהיו פשוטים, יעילים ובטוחים, כדאי לבחור בספק איכותי דוגמת ITC. במה זה מתבטא?

חיבור איכותי לאינטרנט

ראשית, דרוש חיבור איכותי לרשת האינטרנט עצמה. החיבור צריך להיות זמין באופן רצוף ולספק איכות תקשורת טובה מספיק, באופן עקבי. במשפחות מרובות ילדים, אשר מאפשרות גלישה ברשת האינטרנט, ייתכן שכמה אנשים יגלשו במקביל. מצב זה, ייצור עומס על המערכת. בשימוש בשירותי ספק אינטרנט Itc, תיהנו מראש שקט לגבי יכולת השירות לעמוד בעומס. נדגיש, כי לא רק ריבוי המשתמשים עשוי לגרום לעומס, אלא גם ובמיוחד אופי השימוש באינטרנט. למשל, אם ילדים לומדים באמצעות וועידת וידאו (באמצעות Zoom לדוגמה). כך שמדובר בהיבט חשוב. מעבר לעומס על החיבור בביתכם, ספקי אינטרנט צריכים להתמודד גם עם העומס המשתנה מלקוחותיהם הרבים האחרים. העומס אגב עשוי להשתנות מאוד, גם בזמנים מסוימים (למשל בשעות הערב) וגם בהתאם לאירועים מיוחדים (למשל חדשות מיוחדות, שמעלות עניין באתרי חדשות). עם חיבור טוב, לא תיפגעו מכך.

שירות בקרת הורים

כיצד תוודאו, שהגלישה ברשת האינטרנט לא גורמת לחשיפה לתכנים בלתי הולמים? הדבר חשוב בכלל, אך במיוחד כמובן לגבי שימוש של ילדים באינטרנט. לכן, שירותים שמטפלים בכך, ידועים בעיקר בשם בקרת הורים. שירות אחד כזה, הוא אנטי ספאם iGuard אשר מציעה ITC. באמצעותו, ניתן לבלום תכנים כאלה, על פי הגדרות אישיות של אופן הסינון. לא מכירים? לא בטוחים שאתם מעוניינים בכך? אין פשוט מזה – תוכלו לנסות את השירות למשך שלושים יום, בחינם. מה גם, שאין צורך לשם כך להוריד תוכנה ולהתקין אותה. שירות אנטי ספאם iGuard עומד בתקנות CIPA (Children’s Internet Protection Act) ו-BECTA (British Education Communications and Technology Age). כיצד שירותי בקרת הורים עובדים בפועל? שירותים אלה מנטרים את פעילות הגלישה ומגיבים לתכנים ולאתרים, על פי כללים שנקבעו מראש. אם מדובר באתרים אליהם גולשים, ניתן להגדיר רשימות אתרים מותרים לכניסה (מכונה רשימות לבנות) ורשימות אתרים אסורים (רשימות שחורות). אם מדובר בתכנים ספציפיים (כמו טקסט, תמונה, סרטון), השירות יכול לחפש בתוכם מילות או ביטויי מפתח מסוימים, שמעידים על אופי חשוד.

אבטחה

אבטחת השימוש באינטרנט, משמעותית מאוד כיום. כרקע לכך וחומר למחשבה, קחו בחשבון שחיבור האינטרנט לא רק מחבר אתכם אל כל העולם. הוא גם מחבר את כל העולם אליכם. זו היא דלת כניסה, אשר מאפשרת לא רק לכם לצאת החוצה למגוון אתרים מעניינים, אלא גם לפורצים למיניהם להיכנס היישר למחשב שלכם. גם אם הם ממוקמים פיזית, בקצה השני של העולם. לכן ברור, שחיוני להציב אמצעי הגנה שונים, בין המחשב שלכם לבין רשת האינטרנט. אמצעי ההגנה עשויים להיות תוכנות אבטחה שאתם מתקינים מקומית או שירותי אבטחה, אשר צורכים בהתחברות לאינטרנט. אצל ספק itc תמצאו מענה מקיף לכך, שמתקבל באמצעות פתרונות האבטחה של חברת קספרסקי – בין השמות הבולטים ביותר בתחום זה. קספרסקי היא חברת אבטחת מחשוב וותיקה, אשר מוצריה מאפשרים להגן על מחשבים נייחים (מחשבי PC), ניידים וטאבלטים. ITC מציעה זאת באמצעות אפשרות בחירה, בין Kaspersky anti virus לבין Kaspersky internet security. מדובר על מנוי חודשי או שנתי, לחמישה מחשבים ברישיון אחד. זאת, כולל VPN, הגנה על רכישות באינטרנט ופעילויות דומות וכן הגנת פרטיות, כולל מניעת גישה של גורמים עוינים למצלמת המחשב.

לסיכום

לכל משפחה אשר גולשת ברשת, כדאי לשקול להסתייע בשירותי חברת ITC.