כך תמצאו את זמני כניסת השבת בכל העולם

עבורנו הישראלים, טיול בחו"ל או מעבר לזמן מה למדינה אחרת זה תמיד דבר נפלא. אחרי הכל, מדובר בהזדמנות לנקות קצת את הראש ולגוון את השגרה, להכיר אנשים חדשים ותרבויות שונות ופשוט לראות החיים מנקודת מבט קצת שונה. יחד עם זאת, עבור מרבית הישראלים, יש עוד דבר חשוב בחו"ל והוא השמירה על השבת או לכל הפחות הציון שלה. גם כאשר מדובר ביהודים ללא זיקה כלשהי לדת ולמסורת, מרביתנו מציינים את יום השבת כאשר הוא נכנס עם ארוחה חגיגית בה כל המשפחה מתכנסת ולפעמים גם הדלקת נרות. בגלל שמדובר בעניין כל כך חשוב ונפוץ, ישראלים רבים בחו"ל מתקשים לדעת נכנסת השבת ולכן אנו רוצים להכיר לכם כמה שיטות שיעזרו לכם לעשות זאת בפעם הבאה שתידרשו לכך.

אתר כיפה

עבור שומרי מסורת ואנשים בעלי זיקה ליהדות ולעולם הרוח היהודי, אתר כיפה הוא מקור מידע חשוב ביותר לגבי נושאים חשובים ורלוונטיים. פרטי כניסת שבת באתר כיפה מתעדכנים כל הזמן בהתאם למיקומים שונים ברחבי העולם וכן שינויים משעון קיץ לחורף ולהיפך. אם יש לכם גישה לאינטרנט, מה שבהחלט יש לרוב האנשים היום גם בחו"ל, תוכלו להתעדכן בפרטי כניסת באתר במהירות.

אגב, אם אתם מחפשים דברים אחרים הקשורים ביהדות, אתר כיפה הוא מקור מצוין. בין היתר תוכלו ללמוד על מנהגים ומצוות רלוונטיות לימינו, לקרוא שאלות רב מרתקות בתחומים שונים ואפילו ללמוד על יחסי הורים ילדים מנקודת המבט היהודית. שווה ביקור.

בתי חב"ד

אם אתם רוצים להתעדכן באופן יותר חי וישיר בזמני כניס השבת, וכן להכיר יותר לעומק את הקהילה היהודית ומנהגיה במקם בו אתם מבקרים, ביקור בבית חב"ד בהחלט רלוונטי לכם. שם תמצאו שליחים ישראלים שישמחו לתת לכם מידע לגבי כניסת השבת, כניסת חגים ומועדים וכן זמני תפילה אם זה משהו שמעניין אתכם. אם אין לכם תוכניות מיוחדת לארוחת השבת, במרבית בתי החב"ד אפילו תוכלו להתארח ללא תשלום. אגב, אם אתם צריכים עוד טיפים והכוונה נוספת לגבי המקום בו אתם נמצאים ללא קשר לעולם היהדות, זה גם משהו שישמחו לסייע לכם איתו בבתי חב"ד ברחבי העולם.

כך תמצאו את זמני כניסת השבת בכל העולם

אתר TJT

אתר TJT הוא אחד האתגרים הגדולים והמובילים ברשת כשמדובר על הנושא של תיירות יהודית וכשרה. באתר הזה תוכלו למצוא בקלות את זמני כניסת ויציאת השבת על ידי סינון פשוט וקל של יבשת ומדינה. אגב, אם אתם נוסעים בתקופת החגים ורוצים לדעת מתי הם נכנסים ויוצאים בכל יעד, תוכלו לעשות זאת בקלות ואפילו לברר מידע לגבי חגים עתידיים, דבר שבהחלט יכול לעזור לתכנן טיולים מראש. כמו כן, אם אתם מחפשים נופשים מיוחדים בחגי ישראל ובמיוחד כאלו עם דגש על כשרות והקלה על המטייל היהודי, תוכלו גם לעשות את זה. לבסוף, אם כשרות זה משהו שאתם מקפידים עליו ואתם מתקשים לארגן טיול בחו"ל בעקבות כך, האתר הזה יספק לכם מידע מצוין וטיפים חשובים שיקלו עליכם את המלאכה במידה רבה. שימו לב גם כאן חיוני שיהיה לכם חיבור לאינטרנט, ואם לא הצטיידתם בחיבור בטלפון, סביר שתמצאו כמעט בכל העולם מקומות ציבוריים בהם תוכלו להתחבר ל-WIFI.

לסיכום

היום יותר מתמיד, קבלת מידע על זמני כניסת השבת זה דבר פשוט. היעזרו באינטרנט באתרים המובילים כמו אתר כיפה או TJT, ואם אין לכם אפשרות כזו, תמיד תוכלו להיעזר בשליחי חב"ד. מאחלים טיול מהנה!