מה כרוך בניקוי טוב של הבית? קרוב לוודאי, שהדבר הראשון שתחשבו עליו הוא ניקוי הרצפה. זה הוא אכן המשטח העיקרי בבתים, שעליו מצטבר לכלוך לסוגיו השונים. אז איך ננקה? סביר ששני דברים יעלו מיד למחשבה. האחד – לטאטא או לשאוב את הרצפה. השני – לשטוף את הרצפה. כל אחד מהם תהליך שגרתי למדי ולא מסובך מדי, אבל בהחלט גוזל זמן. מה אם ניתן היה לשלב אותם באיזו צורה? לפשט את העניינים ולהאיץ את כל התהליך? מסתבר שניתן!

הכירו את השואב השוטף

הרעיון של מכשיר זה פשוט מאוד – לשלב במכשיר אחד, שתי פעולות חיוניות. למעשה, אם לדייק, מדובר בשלוש פעולות: שאיבה, שטיפה וייבוש. המבנה הכללי של מכשיר זה הוא כמבנה קלאסי של "שואב אבק עומד". מבנה שבו הכול כלול במכלול אחד אנכי וצר, אשר מעבירים על פני הרצפה, בדומה לשואב אבק או למגב עם סמרטוט רצפה. אך זהו מכשיר יעיל במיוחד שיבצע את שתי הפעולות גם יחד. בכך, הוא מצטרף למכשירי ניקוי הבית המודרניים, כגון רובוטי הניקוי. מכשירים אלה, למעשה פתחו מעין קטגוריה חדשה בעולם מוצרי הניקוי. או מזווית אחרת – קטגוריה חדשה בעולם מכשירי החשמל הביתיים.

מה זה נתן לכם?

השואב השוטף מספק לכם את התועלות הבאות:

 

 

תכונות בולטות

השואב השוטף כולל תכונות שימושיות רבות, בהן בולטות במיוחד

לסיכום

בארון כלי הניקוי שלכם, כדאי שיהיה גם את השואב השוטף החדשני. השקיעו בו פעם אחת ברכישה וללמוד כיצד לעבוד איתו ותרוויחו לאורך זמן.