מנקים לקראת שבת: שואב שוטף יקצר לכם את הזמנים ויקל על החיים

מה כרוך בניקוי טוב של הבית? קרוב לוודאי, שהדבר הראשון שתחשבו עליו הוא ניקוי הרצפה. זה הוא אכן המשטח העיקרי בבתים, שעליו מצטבר לכלוך לסוגיו השונים. אז איך ננקה? סביר ששני דברים יעלו מיד למחשבה. האחד – לטאטא או לשאוב את הרצפה. השני – לשטוף את הרצפה. כל אחד מהם תהליך שגרתי למדי ולא מסובך מדי, אבל בהחלט גוזל זמן. מה אם ניתן היה לשלב אותם באיזו צורה? לפשט את העניינים ולהאיץ את כל התהליך? מסתבר שניתן!

הכירו את השואב השוטף

הרעיון של מכשיר זה פשוט מאוד – לשלב במכשיר אחד, שתי פעולות חיוניות. למעשה, אם לדייק, מדובר בשלוש פעולות: שאיבה, שטיפה וייבוש. המבנה הכללי של מכשיר זה הוא כמבנה קלאסי של "שואב אבק עומד". מבנה שבו הכול כלול במכלול אחד אנכי וצר, אשר מעבירים על פני הרצפה, בדומה לשואב אבק או למגב עם סמרטוט רצפה. אך זהו מכשיר יעיל במיוחד שיבצע את שתי הפעולות גם יחד. בכך, הוא מצטרף למכשירי ניקוי הבית המודרניים, כגון רובוטי הניקוי. מכשירים אלה, למעשה פתחו מעין קטגוריה חדשה בעולם מוצרי הניקוי. או מזווית אחרת – קטגוריה חדשה בעולם מכשירי החשמל הביתיים.

מה זה נתן לכם?

השואב השוטף מספק לכם את התועלות הבאות:

 

 

  • חוסך זמן – תועלת מרכזית של מכשיר זה, היא חסכון בזמן העבודה הכולל. למשל באמצעות יכולת שטיפה שעושה חלקו הקדמי של המכשיר, במקביל לשאיבה שמבצע חלקו האחורי! כמו כן, השואב השוטף מאפשר לעבור בין שאיבה לשטיפה במהירות ולחסוך בזמן הכולל של תהליכי ניקוי הבית. ככל שיש לכם בית גדול יותר לנקות, כך החיסכון הזה גדול יותר. במילים אחרות, כל מי שמעוניין לעשות בזריזות המרבית ניקיונות לקראת שבת (או בכלל), ימצא במכשיר כזה עזר מעולה למטרה זו.
  • חוסך במאמץ – פחות זמן ניקוי, מתבטא גם בפחות מאמץ. לא שמאמץ זה לא טוב, אבל אם כבר עושים כושר, נחמד יותר לעשות זאת למשל במסגרת הליכה בחוץ.
  • חוסך בכסף – שטיפת רצפה ניתנת לביצוע באמצעים זולים מאוד, אך שאיבה היא עניין אחר. זה כבר דורש שואב אבק וכאן אתם במילא נכנסים לעולם מכשירי הניקוי החשמליים המתקדמים. זאת, כולל טווח המחירים שלהם. אז למה שלא לרכוש כבר שואב שגם שוטף? ההבדל במחיר עשוי להיות נמוך ואם תחפשו היטב, בהחלט ייתכן שתמצאו שואב שוטף שמשתלם יותר משואב רגיל.

תכונות בולטות

השואב השוטף כולל תכונות שימושיות רבות, בהן בולטות במיוחד

  • ניהול נוח – ניהול דרך תצוגה מובנת במכשיר, כמו גם חיווי קולי לגבי הנחיות שימוש והתראות.
  • ניקוי איכותי – ניקוי עוצמתי, של מגוון סוגי לכלוך נפוצים. לחצן התזת מים, מאפשר לשלוט על כמות המים שתותז.
  • סוללה משוכללת – הסוללה היא כמובן מקור הכוח של המכשיר וחלק חשוב ביותר בו. לשואב השוטף יש סוללה נשלפת ונטענת. היא מסוגלת לספק זמני עבודה רצופה, בסדר גודל של חצי שעה ויותר! אם תשלבו זאת עם העובדה שהמכשיר במילא מקצר את זמן העבודה הדרוש, תבינו שיש כאן "שילוב מנצח”.
  • הפרד ומשול – המכשיר כולל מיכל מים נקיים ומיכל מים מלוכלכים. תודות לכך, שטיפת הרצפה תתבצע תמיד במים נקיים. בחלק מהדגמים, ניתן להפוך את המכשיר בקלות ובמהירות לשואב אבק ידני.
  • יכולות מתקדמות מיוחדות – כגון ניקוי וייבוש עצמי.

לסיכום

בארון כלי הניקוי שלכם, כדאי שיהיה גם את השואב השוטף החדשני. השקיעו בו פעם אחת ברכישה וללמוד כיצד לעבוד איתו ותרוויחו לאורך זמן.