בדיקת קורונה בשבת: איפה, איך – ולמי פונים?

המציאות העולמית מאז פרוץ משבר הקורונה היא כזו המחייבת כל אחד מאיתנו לעשות התאמות שונות לעולם שבו אנו חיים. זה אומר שצריך להבין בדיוק לאיפה ניתן ללכת ומה צריך להראות כשנכנסים, שצריך להימנע מהתקהלויות ומצבים מסוכנים ככל הניתן וכמובן שבהרבה מאד מקרים גם יש צורך בבדיקת קורונה שנוכל להציג ולהראות שאנו לא נשאים של הנגיף. זה יכולה להיות טיסה לחו"ל, כניסה להופעה או לאירועים אחרים מרובי משתתפים או סתם מפגש חברתי ספונטני אליו מתבקשים להגיע עם בדיקה – בכל מקרה, כאשר זה קורה בשבת קשה הרבה פעמים למצוא היכן להיבדק. אך האם זה אומר שזה בלתי אפשרי? ובכן – התשובה היא שלילית כמובן ויש פתרונות גם בעניין הזה. אנו רוצים להכיר לכם כעת חברה מצוינת בשם AID Genomics אצלם תוכלו לעבור בדיקת קורונה גם בשבת במידת הצורך. כך זה עובד ואלו הם היתרונות הנוספים בביצוע בדיקת קורונה דרכם.

סניפים לביצוע בדיקה בשבת

כאמור, הרבה פעמים הצורך בבדיקה הוא צורך דחוף ביותר ולפעמים קורה שצריך לעשות את זה בשבת. AIDG היא חברה שמפעילה מספר סניפים זמינים בנקודות שונות בארץ ובחלקן ניתן להיבדק גם ביום שבת. הנה כמה דוגמאות של סניפים שונים ברחבי הארץ המציעים את השירות הזה:

  • ביקור רופא קריית שמונה: ניתן להיבדק בשבת ובחג משעה 18:00 עד שעה 21:00.
  • ביקור רופא קריית ביאליק: ניתן להיבדק בשבת ובחג משעה 10:00 עד 17:30.
  • ביקור רופא עפולה: ניתן להיבדק בשבת ובחג משעה 13:00 עד 20:00.
  • ביקור רופא כפר סבא: ניתן להיבדק בשבת ובחג משעה 9:00 עד 21:30.
  • ביקור רופא מודיעין: ניתן להיבדק בשבת ובחג משעה 12:00 ועד 21:30.
  • ביקור רופא באר שבע: ניתן להיבדק בשבת ובחג משעה 17:00-22:30.

אפשר לראות שבדיקה מתאפשרת בשבת כמעט כל בכל סניף. מכאן צריך להבין עד כמה קל לקבוע את הבדיקה ולהכיר את  העלות כדי להבין עד כמה זה משתלם.

עלות הבדיקה

אז כמה זה בכלל עולה? ובכן, זוהי שאלה חשובה וכאן יש נתון מעניין במיוחד. בעוד מרבית הבדיקות מהסוג הזה, דהיינו בדיקות PCR עולות 200 שקלים ומעלה, הבדיקה של חברת AIDG היא אחת הזולות ביותר שניתן למצוא והמחיר שלה הוא 99 ושקלים בלבד, כך שזה בהחלט משתלם הרבה יותר.

קובעים תור בקלות

את התור אפשר לקבוע ממש בקלות ואתם יכולים לקבוע לכל סניף בארץ אליו אתם מעוניינים להגיע. עושים זאת דרך האינטרנט, מקבלים הפניה ופשוט ניגשים לנקודת הבדיקה ועושים אותה. היא אורכת מספר דקות בלבד ואינה כרוכה באי נוחות או באי נעימות מכל סוג שהוא. שימו לב שחשוב לבדוק את שעות הפתיחה של הסניף אליו קבעתם את התור. כמובן שאם מדובר על סניף שעובד בשבת וזהו אכן מקרה חירום שלכם, תוכלו לקבוע את התור מהיום להיום.

בדיקת קורונה בשבת: איפה, איך - ולמי פונים?

איך ותוך כמה זמן מקבלים את התשובות?

את התשובות תקבלו ישירות למייל שלכם עד 48 שעות מרגע ביצוע הבדיקה, כאשר לרוב היא תגיע כבר תוך 24 שעות בלבד.

האם הבדיקה תקפה לנסיעה לחו"ל?

כן. הבדיקה הזו אכן מתאימה לצורך נסיעה לחו"ל. כלומר שגם אם אתם לחוצים לקראת טיסה בהפתעה תוכלו לעשות אותה ביום שבת ולהספיק.

לסיכום – בהחלט מומלץ לעשות בדיקה אצל AIDG ומרבית הסניפים זמינים גם לבדיקה ביום שבת. שיהיה בהצלחה!