תורמים ללימוד תורה: עכשיו ניתן לתרום לאברכים אונליין

אם גם אתם מחפשים לתת מכל עומק הלב, מתחברים לעולם הרוח היהודי ומחפשים את הדרך לשלב בין השניים, תרומה אונליין לאברכים עשויה להיות האפשרות המושלמת עבורכם. נכון, לא תמיד אנחנו יכולים לתת ולעזור למי שלומדים תורה ומזכים את כל עם ישראל, אך מדי פעם צצה לה הזדמנות כזאת וזה בהחלט מצוין. אגב, אם אתם חושבים שמדובר על משהו שכרוך במאמץ גדול, בזבוז זמן או אנרגיה, דעו שזה ממש לא ככה. כיום – ניתן לתרום לאברכים גם אונליין, אפילו בלי לצאת מהבית. יותר מזה, בניגוד לתרומות שאתם כנראה מכירים מהאינטרנט, בהן חלק מהכסף שלכם הולך לאתר שמפעיל את הפלטפורמה, כאן מאה אחוז מהתרומה שלכם תלך למטרה הקדושה והחשובה. את זה אפשר לעשות דרך אתר Jgive והנה כל מה שחשוב לדעת בנושא.

למי תורמים?

כידוע, תרומה לאברכים היא דבר חשוב שעוזר לצעירים להמשיך בלימוד התורה הקדוש שהוא כידוע משהו שמזכה את כל עם ישראל בחסד וברחמים. הקרן המיוחדת הזו שנקראת "ישככר וזבולון" היא קרן ותיקה המסייעת מזה שנים רבות לאברכים הצעירים בישראל. חשוב לדעת שכל הכסף שנתרם לקרן הולך במלואו למטרה החשובה הזו ואף פעם לא לשום מטרה אחת. האברכים הצעירים מקבלים מלגות קיום, מענקים, הזנה ותמיכה על מנת שיוכלו להמשיך וללמוד תורה.

תורמים ללימוד תורה: עכשיו ניתן לתרום לאברכים אונליין

איך תורמים

כאמור, את התרומה הזו ניתן לעשות אונליין בקלות, כאשר אפשר לבחור בתרומה חד פעמית או להגדיר סכום קבוע חודשים שנרצה לתרום. התרומה נעשית כל כולה של אתר Jgive הנהדר. זהו אתר נפלא בו מרוכזים פרויקטים שונים לתרומה וכל אחד יכול לעיין ולבחור את הפרויקטים שמתאימים לו ושהוא מתחבר אליהם. שימו לב שאתר Jgive הוא למעשה הפרונט של גוף שהוא עצמו מוגדר כעמותה ללא מטרות רווח. מה המשמעות של הדבר? ובכן – בניגוד לאתרי אינטרנט אחרים העוסקים בגיוס תרומות, בהם נצטרך לשלם עמלה מסוימת למפעילי האתר על כל תרומה שנבצע (למשל, נשלם עשרה שקלים למפעילי האתר על תרומה של מאה שקלים), באתר Jgive מלוא התרומה שלכם הולכת למטרה החשובה והכסף שאיתו אתם מעניקים מרוחב הלב שלכם פשוט שווה יותר.

על העמותה שנותנת לאברכים מכל הלב

מדובר למעשה על העמותה של הישיבה הגבוהה אור עציון בראשותו של הרב חיים דרוקמן שליט"א. במשך שנים פעל הרב לקירוב בין כל חלקי עם ישראל והוא מעודד את תלמידיו להיות אקטיביים בהיכרות בין כל חלקי העם לצד לימוד התורה הקדושה. מעבר לכך הרב מאמין כי שירות של כל אזרח בצה"ל הוא מצווה גדולה וחשובה ואת הדברים הללו הוא מקפיד להוציא החוצה אל העולם כולו.

יתרונות התרומה דרך אתר Jgive

אם כך – בואו נסכם את היתרונות של תרומה לאברכים דרך האתר:

עמותה מסודרת ורצינית

כאמור, כל הכסף כולו הולך למטרה החשובה של תמיכה באברכים, במשפחותיהם ובלימוד התורה. אתם לא צריכים לדאוג שאולי נעשה איתו משהו אחר.

מאה אחוז מהתרומה למטרה

אל תשכחו שכאשר אתם בוחרים בתרומה אונליין דרך Jgive, כל סכום שאתם בוחרים לתרום הוא כזה שמגיע למטרה החשובה.

לא צריך לצאת מהבית

בלי מאמץ מיוחד ומבלי שאתם צריכים לצאת מהבית ולהגיע ממקום למקום. התרומה דרך האתר היא מהירה, נוחה וכמובן מאובטחת ברמה הכי גבוהה שיש.

בשורה התחתונה – אם אתם מחפשים את הדרך להעניק מכל הלב, אין ספק כי תרומה לאברכים דרך האתר היא דרך מצוינת.