אם ישנה בעיה אסתטית המשותפת למיליוני גברים ברחבי העולם ובפרט לגבר הישראלי, הרי שמדובר בתופעת ההתקרחות הגברית. זוהי למעשה תופעה הורמונלית וגנטית אצל גברים שמתחילים לסבול מהידלדלות ונשירת שיער החל מגיל ההתבגרות עם הופעת הורמון הטסטוסטרון שעובר מודולציה מסוימת וגורם באופן עקיף לדבר, עד להתקרחות מלאה. ובעוד שלא מדובר על תופעה עם השלכות בריאותיות, ההשפעה הנפשית והרגשית אצל גברים היא משמעותית בהחלט ובדיוק בגלל זה רבים מחפשים פתרונות יצירתיים, קוסמטיים ורפואיים שיעזרו להתמודד עם התופעה. הרפואה וענפי הטיפוח מציעים מגוון פתרונות וטיפולים שונים שחלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות. אם גם אתם מתמודדים עם הבעיה אנו רוצים להביא כאן סקירה קצרה של התכשירים המובילים לטיפול בנשירת שיער שקיימים בשוק כיום.

קפסולות לשיער של HR GROWTH

לפני שנתחיל חשוב לנו לומר שאת המידע על כל המוצרים כאן לקחנו ממגזין בולדינג שהוא אחד הוותיקים בתחום של התקרחות ונשירת שיער. אם אתם מחפשים ללמוד עוד על המוצרים יש הרבה מידע על הנושא באתר Balding ואתם מוזמנים להיכנס ולראות בעצמכם.

המוצר הזה פיתוח של חברה ישראלית מובילה בתחום והוא מגיע עם תו תקן GMP של משרד הבריאות. הוא מבוסס על רכיבים טבעיים והוא נחשב למוצר יעיל למדי. בגלל העובדה הזו הרבה פעמים קשה למצוא מלאי זמין שלו וחשוב לקחת זאת בחשבון. תרופה שמתאימה לסוגים שונים של התקרחות ולא רק להתקרחות הגברית.

שמפו להצמחת שיער של REVITA

גם כאן מדובר על מוצר המופק מרכיבים טבעיים בלבד והוא משתמש בטכנולוגיה מיוחדת בשם Nanosome שנחשבת לפורצת דרך ועל הדרך מעניק ניקוי עדין ונעים. חשוב לדעת שבשביל תוצאות טובות ההמלצה היא לקנות אותו יחד עם ערכה שהחברה משווקת ויש לשים לב שחלק מהמשתמשים דיווחו שהוא נוטה לייבש את השיער מעט.

שמפו להצמחת שיער Hair Surge

היתרון המשמעותי של השמפו הזה הוא שניתן להשתמש בו במקביל לשמפו הרגיל או במקום וכך או כך זה בסדר ואין עם זה שום בעיה. הוא נחשב ליעיל במיוחד אחרי שנים של תוצאות בשטח והוא גם מסייע לשמור על בריאות השיער והקרקפת. עם זאת חשוב לדעת שהוא לא מקציף טוב כמו שמפואים רגילים ושזהו מוצר יחסית יקר.

התמודדות עם ההתקרחות הגברית: כל מה שצריך לדעת על מוצרים לטיפול בנשירת שיער

מינוקסידיל ליפוגיין

מינוקסידיל זה למעשה תכשיר שהוא נגזרת של התרופה הרשמית להתקרחות, זו המנטרל בעצם על האנזים האחראי על ההמרה של הטסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון האחראי על ההתקרחות ובכך מסייע למנוע את היחלשות השיער והנשירה ומעודד צמיחה מחודשת. כאן מדובר על תרסיס המבוסס על החומר ומעבר לחומר הפעיל עצמו מדובר על נוסחה די חזקה וטובה עם רכיבים איכותיים וחומרים מזינים אחרים. חשוב לשים לב שמדובר כאן על מוצר לגברים בלבד והוא לא מתאים לנשים עם שיער דליל או נשירה מוגברת. כמו כן חלק מהמשתמשים מדווחים שהוא יעיל בעיקר בעצירת הנשירה (דבר חשוב לכשעצמו) אך פחות כשמדובר על הצמחה מחודשת של שיער, לכן הוא יתאים לרוב בשלבים המוקדמים יותר של ההתקרחות.

כמוסות של REVITA

כאן אנחנו מדברים למעשה על פורמולה טבעית להתחדשות השיער ואלו כמוסות טבעיות המכילות את כל הויטמינים החשובים לצורך הדבר הזה. זה נוח כי צריך לצרוך את זה רק פעם אחת ביום, אך חשוב לדעת שלא מדובר על פיתרון מיידי ולפעמים לוקח זמן עד שרואים תוצאות של ממש.

כמובן שיש עוד הרבה תכשירים, ממליצים להכיר אותם באתר בולדינג.