לעונת הקיץ יש יתרונות רבים והיא ללא ספק עדיפה על חורף עז, שבו כולם סגורים בתוך בתים, משרדים או קניונים. מצד שני, הקיץ הישראלי יודע גם להיות חם מדי ולעתים די לח וחמסיני. בכל מקרה, ניתן להפוך את הקיץ לנעים יותר. לפחות אצלכם במרפסת. איך עושים זאת? ומהו סוכך חשמלי?

מנועים לשדרוג הסוכך

את הקיץ תוכלו להפוך במרפסת שלכם די בקלות, לחביב הרבה יותר. זאת, באמצעות התקנת סוכך חשמלי. חברת סומפי מציעה מנועים ושלטים לסוככים כאלה, כאשר ניתן להוסיף את המנוע לסוכך רגיל קיים. ישנם מנועים מסוגים שונים, הן מבחינת התוצרת והן מבחינת חוזק המנוע. החוזק משמעותי כמובן, לשם היכולת להתמודד עם הנעת סוכך במשקל מוגדר. בעקבות התקנת המוצר הזה, הסוכך ישודרג משמעותית מבחינת יכולות השליטה בו. השילוב של רעיון הסוכך עם השליטה החשמלית, מספק את התועלת המרבית מסוככים למרפסת. ואכן, ייתכן וסביר, שראיתם שימוש בסוככים מסוג זה בעסקים רבים. אולי אפילו לא שמתם לכך לב. עסקים חושבים תמיד "תכל’ס", בגישה של מה משתלם ויעיל? כך שאם הם עושים שימוש נרחב בסוככים מסוג זה, ייתכן וסביר, שגם אתם תמצאו אותם מאוד שימושיים ומשתלמים.

שליטה מלאה ובקלות

על סוככים חשמליים למרפסת ניתן לשלוט באופן ידני רגיל או באמצעות כפתורי הפעלה חשמלית או באמצעות שימוש בשלט רחוק ואפילו דרך מערכת בית חכם. במילים אחרות – כל האפשרויות זמינות עבורכם לשליטה בסוכך, בהתאם להעדפותיכם. זאת, פשוט בעקבות הוספת מנגנון שליטה חשמלי. בסיוע חיישנים שונים, תוכלו אפילו ליצור הפעלה אוטומטית, שבה מצב הסוכך ישתנה בהתאם למזג האוויר. נוחות ההפעלה מעודדת שימוש רב באפשרויות כיוון הסוכך, דבר שבעצמו מקדם את מיצוי ההשקעה בכך.

 

 

עוד יתרונות חשובים של הסוככים

מעבר לנקודות שציינו עד כאן, להתקנת סוככים במרפסות בתים פרטיים יש גם את היתרונות החשובים הבאים:

לסיכום

כן, אתם זקוקים לסוכך חשמלי במרפסת! לכל הפחות, כדאי לבדוק את האפשרות להתקין מוצר שימושי שכזה. התועלות הרבות, בהחלט שוות את ההשקעה.