בהיריון ומתקשות לישון? אולי כרית היריון תעזור לכן

בתקופת ההיריון אנחנו עלולות להיתקל בקשיים שונים שיכולים להפריע לנו לנהל את שגרת היומיום שלנו בצורה תקינה. הפרעות במהלך השינה הן תופעה נפוצה ואנחנו כאן כדי להציג לכן את אחד הפריטים שיכולים מאוד לעזור לכן להתמודד עם בעיות שינה.

 כרית היריון

כרית היריון היא כרית שמעוצבת בצורה כזו שעוזרת לך לישון טוב יותר בלילה. בחירה נכונה של כרית הריון יכולה לשפר את איכות השינה בצורה משמעותית, אבל קודם כל חשוב להסביר מהי בדיוק כרית היריון. במהלך השינה הדבר החשוב ביותר הוא התמיכה המלאה שהגוף יקבל כדי שהוא יוכל לנוח באמת כמו שצריך.

ההיריון משנה את המבנה של הגוף בצורה כזו שיכולה להפר את התמיכה ולפגוע ביכולת של הגוף למצוא תנוחה שבה יהיה לו נוח לישון גם אם חדר השינה מעוצב ומאובזר. תנוחה נכונה היא תנוחה שבה לא מוטל על אף חלק בגוף עומס גדול מידי, במיוחד לא עומס כזה שמפריע לך לישון. כרית היריון נועדה להביא לגוף תמיכה מלאה ולהפחית את הלחץ הרב שיכול להיות על חלקים שונים בו.

איך כרית ההיריון עובדת?

כרית היריון שונה מהכרית הרגילה שבה אנחנו עושות שימוש ביומיום. הכרית בנויה בצורה מאורכת כאשר באמצעה יש חלל. התמיכה של הכרית מגיעה משני הצדדים, והיא מאפשרת לך לשמור על תמיכה מלאה, גם כאשר את מחליפה תנוחות במהלך הלילה. התמיכה של הכרית זה מה שהופך אותה להיות פריט כל כך מועיל במניעה של הפרעות שינה.

כאשר את ישנה עם כרית היריון את למעשה נכנסת בין שני הצדדים של הכרית וכך הצדדים של הגוף נהנים מהתמיכה הזו. במצב שבו הגוף עובר שינוי כל כך משמעותי התמיכה הזו כמובן קריטית.

איך לבחור כרית היריון?

כאמור, הדבר החשוב ביותר בבחירה של כרית היריון היא התמיכה, כיון שזה מה שבסופו של דבר ימנע את הכאבים ואת הפרעות השינה. מידת התמיכה של כרית השינה נקבעת לפי צפיפות החומר שממלא אותה. מלבד הצורך כמובן למילוי איכותי בכרית היריון, חשוב לוודא שהמינון של החומר בכרית הוא מינון מדויק שיאפשר לכן לישון בצורה נוחה כל לילה.

בנוסף, הגודל של הכרית גם הוא חשוב, והכרית צריכה להיות בגודל שלפחות מגיע עד סוף הגב התחתון שלכן. האזור הזה הוא האזור הרגיש ביותר ולכן הוא גם צריך לקבל את התמיכה החזקה ביותר. הכריות מגיעות לפי מידות אורך ורוחב, וחשוב מאוד להתייחס לנתון הזה.

בהיריון ומתקשות לישון? אולי כרית היריון תעזור לכן

ניקיון

למצוא מצעים שמיועדים לכרית שינה זה לא דבר קל, ולכן חשוב כבר שקונים את הכרית לוודא שניתן להסיר את הציפוי שלה כדי לכבס אותו. בסופו של דבר כרית בגודל כזה צוברת לכלוך, ואחת לכמה זמן אתן תרצו לכבס את הכרית שלכן. בנוסף, חשוב לוודא שהציפוי נוח לכן ועשוי מחומר ידידותי.

מחיר

המחיר של כריות היריון משתנה כמובן לפי הגודל שלהן, האיכות ועוד. כמובן, אין צורך לקנות כרית יקרה מידי, אולם חשוב לזכור שכרית ההיריון תלווה אתכן לא רק במהלך ההיריון אלא גם בתקופה שלאחריו, והתמיכה הזו במהלך השינה חשובה מאוד. יחד עם הרצון לא לשלם יותר מידי על הכרית, אל תתפשרו על בחירה של מוצר לא איכותי, אלא בחרו כרית שתשמש אתכן לזמן רב ככל שניתן.

לסיכום

כרית היריון היא פריט שמאפשר לכן לישון טוב יותר גם בתקופה שבה הגוף עובר שינוי גדול. הכרית מעניקה תמכה מלאה לכל הגוף ותדאג לכך שלא משנה כמה פעמים אתן מתהפכות בלילה, לגוף שלכן תהיה תמיכה מלאה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.