בין כל הדברים הנפלאים שמרכיבים את היהדות, קשה שלא לדבר על חגי ישראל, אלה שגורמים לכל המשפחה להתאסף יחדיו סביב השולחן, וליהנות מזמן איכות משותף. לא מעט הורים מחפשים רעיונות ליצירות עבור הילדים לפני החג, והאמת היא שיש מגוון רחב של רעיונות ליצירה, כאלה שיכולים להתאים לכל חג, ולגל מועד. סקרנים? יש לנו כמה רעיונות מקוריים בעבורכם.

אילו חומרים כדאי לרכוש בחנות היצירה?

כדי ליצור עם הילדים עבודות באווירת החג, כדאי לרכוש מראש חומרי יצירה גנריים שעשויים להתאים למגוון רחב של עבודות, כמו בריסטולים, מדבקות, פייטים, מגנטים, כפתורים צבעוניים לעיצוב, חימר קל, דאס לפיסול וכו'. את הרכישה ניתן לבצע אונליין, או לחלופין להגיע לחנות היצירה הקרובה לאזור מגוריכם, ולבחור את כל החומרים הנחוצים עבור הפעילות. לחצו כאן לחנות היצירה המקוונת של גרפוס, דרכה ניתן להזמין חומרי יצירה לכל רחבי הארץ.

טיפ: לקראת החגים, תוכלו למצוא בחנויות היצירה השונות, חומרי יצירה באווירת החג, ובעיקר לפני חגים כמו חנוכה, ראש השנה, שבועות, פסח וכו'. חומרי היצירה יכללו אלמנטים מסורתיים המזוהים עם החג, ויאפשרו לכם ולילדים ליצור מגוון רחב של יצירות ייחודיות.

נכנסים לאווירת החג: רעיונות לעבודות יצירה לילדים לחגי ישראל

להכין עם הילדים מתנות לחגים

נכון, בהחלט ניתן להזמין מתנות לחגים באינטרנט או לרכוש בחנויות השונות, אבל אין ספק שהרבה יותר כיף להכין את המתנות הללו, ובייחוד אם משלבים בעשייה גם את הילדים. הנה כמה רעיונות לעבודות יצירה שיכולות לשמש גם כמתנות לחג:

עבודות יצירה לעיצוב שולחן החג

יש לא מעט רעיונות נהדרים ליצירות באווירת החג יחד עם הילדים. אם אתם שומרי מסורת, ומתכננים ליצור במהלך סופי השבוע או בחגים עצמם, כדאי לוודא מבעוד מועד את זמני כניסת השבת, וזמני כניסת החג, על מנת שתוכלו לתכנן את פעילות היצירה בהתאם.

חג שמח, ויצירה מהנה!