קול ששון וקול שמחה: אטרקציות מיוחדות לחתונה

אטרקציות מיוחדות לחתונה

אם בעבר חתונות היו מתקיימות בבית הכנסת, הרי שכיום מדובר על הפקה של ממש, ושילוב אטרקציות בחתונה הפך לאלמנט שכיח במרבית האירועים ברחבי הארץ. אילו אטרקציות מיוחדות יש לחתונה? ריכזנו בעבורכם מספר רעיונות:

קיאק פירות ברחבת הריקודים: בדיוק כשהאורחים חשבו שלא תוכלו להפתיע אותם

אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בחתונות, היא קיאק הפירות, כשמדובר על קיאק ענקי מלא בפירות טריים וחתוכים, שמגיע לתוך רחבת הריקודים בדיוק כשהאורחים חשבו שהאטרקציות באירוע הסתיימו. זו אטרקציה שמתאימה גם לחתונות ערב וגם לחתונות צוהריים, ואם אתם עדיין מתלבטים אם להזמין קיאק פירות לאירועים או לא – מוטב שתדעו שזו אחת האטרקציות החביבות ביותר על האורחים, ולכן כדאי לשקול זאת לחיוב.

עמדת שזירת פרחים: אטרקציה מושלמת לחתונות קיץ

תארו לכם אירוע שבו כל האורחים מקושטים בשלל פרחים צבעוניים. הנשים עם סיכות ייעודיות לשיער, ועליהן שזורים פרחים עדינים ואילו הגברים יסתובבו באירוע עם פרחים צמודים לדש החולצה. נשמע כמו חלום? אז זהו, שזה לגמרי אפשרי. עמדת שזירת פרחים ממוקמת בדרך כלל בכניסה לאירוע, כך שכל אורח מקבל אלמנט פרחוני, בין אם זו סיכת שיער, קשת או סיכה לדש הבגד. יש שתי אפשרויות לאטרקציה כזו:

  1. עמדת מאוישת של שוזרי פרחים מקצועיים, שישזרו פרחים חיים במהלך קבלת הפנים.
  2. עמדת לא מאוישת הכוללת סיכות ואלמנטים עם פרחי משי שהוכנו מבעוד מועד. לרוב, מדובר בעמדה שניתן להכין באופן עצמאי (להזמין את כל האלמנטים מהאינטרנט, ולהקדיש כמה שעות של עשייה וDIY).

לא משנה מה מבין האופציות תבחרו – זו אטרקציה מושלמת לחתונות קיץ ולחתונות אביביות, ובמקרים מסוימים, היא אף עשויה להיות אידיאלית גם לחתונות חורף.

מעגל מתופפים: כי קצת קצב לא הזיק לאף אחד

נכון, רחבת הריקודים שוקקת במהלך כל האירוע, אף כדי לתבל את החגיגה עם קצת קצב, ולעודד אורחים נוספים להגיע אל הרחבה ולרקוד, תוכלו להיעזר במעגל מתופפים שיוסיף ייחודיות לאירוע ויסייע ליצור אווירה מיוחדת וקצבית במיוחד. אגב, האטרקציה הזו יכול להתאים גם לטקס החינה או אפילו לאירוע מקווה מצומצם.

סקסופוניסט בקבלת פנים: אווירה קלאסית ומרגשת

מוזיקה בקבלת פנים – OUT. סקסופוניסט (או כל נגן אחר) – IN. בשנתיים האחרונות, זו הפכה לאטרקציה של ממש, ולא מעט אורחים מעידים כי נגנים בקבלת הפנים מוסיפים אווירה מיוחדת לאירוע ומשדרגים אותו באופן ניכר. אגב, את הנגן ניתן לשלב גם לאחר קבלת הפנים, ואם תרצו – הוא יכול גם להכניס אתכם לחופה או ללוות אתכם במהלך ריקוד סלואו.

עמדת ילדים: כי מי אמר שילדים לא צריכים ליהנות באירוע?

אם לאירוע שלכם עתידים להגיע לא מעט ילדים, תוכלו לארגן עבורם עמדה מיוחדת, כך שגם הם יוכלו ליהנות במהלך האירוע. מה תוכלו לעשות? ובכן, יש מספר אפשרויות. האפשרות הפשוטה ביותר, היא ליצור עמדה בקבלת הפנים, ובה יונחו חוברות צביעה (אותן ניתן למתג), חוברות פעילות, טושים, צבעים וכו'. כל ילד יקבל ערכה, ובמהלך הארוחה הוא יוכל לצבוע, לצייר וכו'.

טיפ: אפשר להכין חוברות פעילות ייעודיות לחתונה, כמו איורים של החתן והכלה, תפזורת עם שמות בני המשפחה של הזוג וכו'. תוכלו לעצב את החוברות בעצמכם ולהדפיס בבית דפוס.

אופציה נוספת היא לארגן עבורם הפעלה באזור אחר של האולם (הילדים נמצאים במרחק סביר, ועדיין בגבולות הראיה של ההורים). ההפעלה יכולה לכלול מפעיל ייעודי, מתנפחים ועוד. אגב, יש לא מעט זוגות שמבקשים לא להביא ילדים לחתונות. אם אתם מעדיפים חתונה נטולת ילדים, האטרקציה הזו כמובן לא בעבורכם.

 

יש מגוון רחב של אטרקציות מיוחדות לחתונה, ולעיתים יהיה מאתגר לבחור מכל האטרקציות, רק אטרקציה אחת או שתיים. איך תעשו זאת? חשבו אילו אטרקציות יתאימו לקונספט שלכם, מה האורחים יאהבו ומה יסייע לכם לשדרג את האירוע. לצד הפרמטרים הללו, אל תשכחו להתאים את האטרקציה לתקציב שלכם, ולו כדי שלא תחרגו מהתקציב שתכננתם.

ניפגש בשמחות!